Dlaczego warto wybrać adwokata?

Jeśli czytasz ten artykuł to zapewne stoisz przed wyborem czy do pomocy w uzyskaniu należnych Ci świadczeń zwrócić się do adwokata czy też do kancelarii odszkodowawczej. Wiele osób jest zdania, że koszt pomocy prawnej udzielanej przez adwokata jest znacznie wyższy niż w przypadku kancelarii odszkodowawczej. Jest to jednak błędne przekonanie.

Podpisując umowę z adwokatem od razy wiesz ile zapłacisz. Nie ma zatem obaw, że po podpisaniu umowy pojawią się dodatkowe koszty. W sytuacji gdy firma ubezpieczeniowa odmówi wypłaty świadczenia, adwokat będzie mógł reprezentować Cię w toku postępowania sądowego. Co istotne, w przypadku wygrania sprawy firma ubezpieczeniowa zwróci Ci koszty, które poniosłeś w związku z ustanowieniem adwokata. Adwokaci zobowiązani są do przestrzegania Zbioru Zasad Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu (Kodeks Etyki Adwokackiej) oraz do posiadania polisy OC.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub osobistego, porównasz koszty i przekonasz się, że warto skorzystać z usług adwokata w sprawach związanych z uzyskaniem różnego rodzaju świadczeń od firm ubezpieczeniowych.


adwokat Sylwia SkurczyńskaZadzwoń: +48 784 277 061   |   Napisz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.